Spotkanie z iluzjonistą

“Hokus pokus- bez obawy, czarujemy dla zabawy.”

15 listopada 2022 roku, dzieci z Publicznego Przedszkola “Promyk Słońca” w Dziwnowie, w świata pełnego iluzji i dobrej zabawy zaprosił iluzjonista pan Dariusz Dąbrowski.

Pokaz magii był niezwykle intrygującym wydarzeniem. Wszystko działo się na oczach dzieci, a także z ich udziałem, co czyniło całe przedstawienie bardzo autentycznym i ciekawym. Dzieci aktywnie brały udział w występie, z dużym zaangażowaniem wypowiadały magiczne zaklęcia, każde dziecko mogło poczuć się prawdziwym czarodziejem. Mali uczestnicy naśladowali tajemnicze ruchy
i obserwowali czary, które działy się na scenie i dzięki którym niemożliwe stało się możliwe. Magiczne efekty i pełne humoru dialogi, tworzyły niezapomniane widowisko. Dzieci przeniesione do baśniowego świata czarów i magii, każdy pokaz nagradzały gromkimi brawami oraz okrzykami zachwytu, a czasem salwami śmiechu.

Pan Dariusz zaprezentował małym widzom efektowny pokaz, na którym zobaczyliśmy: czary z ogniem, iluzje ze znikaniem i pojawianiem się różnych przedmiotów, sztuczki z kolorowymi kwiatami, chusteczkami, pałeczkami i kulami, były także magiczne gazety, czarodziejskie miotły oraz wiele innych fascynujących niespodzianek.

Spotkanie dostarczyło dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, pobudziło ciekawość, kreatywność i wyobraźnię. Dostarczyło moc pozytywnej energii, wspaniałego humoru, dobrej zabawy i niezapomnianych przeżyć.

Dziękujemy Radzie Rodziców, za sfinansowanie spotkania z iluzjonistą, który przeniósł wszystkich w świat nadludzkiej zręczności, dzieciom dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i moc pozytywnych emocji. Niech uśmiech, nigdy nie znika
z dziecięcych twarzy, tak jak podczas wtorkowego pokazu magicznego.

Opracowały: Anna Franczak, Bożena Zajączkowska