Dzień Przedszkolaka w grupie Tygryski

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
W tym dniu w naszej grupie na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne. Nie zabrakło również konkursów oraz aktywności przy muzyce Marii Tomaszewskiej. Zabawę skradła gra „ Osiem kratek” . Były tez pyszne gofry pieczone przez Babcię Marysi – Panią Irenkę. Na koniec zajęć każde dziecko otrzymało medal Super Przedszkolaka. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Dodatkową atrakcją był seans o Kosmosie w kinie Sferycznym ufundowaną dla dzieci przez Radę Rodziców.
Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.

Opracowały: Anita Chudy. Beata Arczyńska