Dzień Chłopców i Dzień Dziewczynek w grupie Tygryski

Od  najmłodszych lat uczymy  dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

Równie ważne są więc: Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września oraz Święto Dziewczynek, które obchodzimy 11 października.

W Dniu Chłopaka dziewczynki z Grupy Tygryski wręczyły chłopcom drobne upominki oraz przygotowały wraz z Paniami, z Panią Beatą Arczyńską i Panią Anitą Chudy super konkursy.

Chłopcy walczyli między innymi o tytuł Mistera Samochodowej Kierownicy , Mistera Szybkiego Liczenia czy też Najbardziej Roztańczonego Mistera. Był to dzień pełen wrażeń.

W Dniu Dziewczynek chłopcy także wręczyli drobne upominki dziewczynkom, złożyli życzenia i ucałowali. Także i oni przygotowali konkursy, dziewczynki rywalizowały w takich konkursach jak: Najbardziej  Roześmiana Miss, Najbardziej Roztańczona Miss czy Miss Najdłuższego Kucyka. Był to dzień pełen zabawy.

W obu tych świątecznych dniach nie brakowało także słodkiego poczęstunku dla wszystkich.

Opracowały:  Ania Chudy, Beata Arczyńska