Gumisie pamiętają o tych , którzy odeszli…

Dnia 3 listopada po atrakcyjnej i ciekawej wizycie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie Gumisie poszły na Cmentarz.

Listopad to czas pamięci i tych, którzy odeszli. Również nasze przedszkolaki uczą się pamiętania, gdyż dzięki pamiętaniu o innych Oni są wśród nas. Dzieci odwiedziły groby niektórych pracowników przedszkola i zapaliły lampki . Były to następujące groby: Marii Grabowskiej, Bogumiły i Władysława Waleryszaków, Ryszarda Robaszewskiego. Do innych byłych pracowników poszły dzieci z innych grup. Poza tym zapaliły również lampki pod krzyżem, by upamiętnić tych bliskich, którzy spoczywają w innych miastach. Jednak zauważywszy grób opuszczony i zaniedbany również postanowiły zapalić lampkę. Kochane te nasze Gumisie, jesteśmy z nich dumne.

Opracowały: Magdalena Sowa i Anita Chudy