Gumisie i Tygryski w Teatrze „Pleciuga”

18 kwietnia dzieci z grup: Gumisie i Tygryski wraz z Paniami pojechały na przedstawienie „Perfekty i Ambaras” do szczecińskiego Teatru Lalek „Pleciuga”. W autokarze było gwarno i wesoło, dzieci miały okazję do integracji.

Po przyjedzie na miejsce chwilę czekaliśmy na wejście na widownię, w tym czasie dzieci podziwiały lalki umieszczone w holu, była też okazja zrobić sobie wspólne pamiątkowe, grupowe zdjęcie.
Sztuka „Perfekty i Ambaras” cenionej dramatopisarki Marii Wojtyszko w reżyserii Jakuba Krofty to pełna magicznych światów i nieoczywistych zwrotów akcji bajka drogi , w której wszystko jest możliwe – spotkanie wróżki, chmary niebezpiecznych mordoryjków, odkrycie Liberlandii. A wszystko to spotkało dwóch chłopców Perfekta i Ambarasa (jeden jest zaprzeczeniem drugiego ) – synów zakochanej królewskiej pary.
To opowieść o pięknie różnorodności, sile wyobraźni, a także kochającej rodzinie, która jest bogactwem, mimo najróżniejszych kształtów, jakie może przybrać.