Dzień Przedszkolaka w ,,Misiach”

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania , wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Z tej okazji w grupie ,, Misiów” odbyło się wiele zabaw muzyczno- ruchowych. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki rzucały woreczkiem do celu, skakały przez krążki, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Pani dyrektor Renata Klimowicz odwiedziła naszą grupę i życzyła dzieciom miłego święta . Przyniosła również słodką niespodziankę. Pani Grażyna, Ela oraz Ola przygotowały jeszcze jedną niespodziankę- pyszne gofry. Rodzice z grupy zakupili również prezenty dla każdego Misiaka- worki imienne z łakociami. Bardzo im dziękujemy! Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy Misiów. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Opracowała: Grażyna Redźko