Dzień Przedszkolaka w ,,Gumisiach”

20. września jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z okazji tego super dnia Gumisie czwartek tj. 16.września pojechały z paniami: Magdaleną Sową, Anitą Chudy i Magdaleną Podolską do Międzyzdrojów do Kina EVA na film „ Psi patrol”.

Jakaż to była dla dzieci przygoda – JECHALIŚMY AUTOKAREM!!!! Radości nie było końca a film sprawił dzieciom frajdę i poruszył również wrażliwe serduszka dzieci. Poniedziałek przyniósł dzieciom dużo zabaw, zawodów sportowych i tańców. Bo czy są tutaj jakieś mięczaki? – NIE!!! Są na sali jakieś ponuraki? – NIE!!! A kto jest?! – PRZEDSZKOLAKI!!!!

Mimo wycieczki również 20 września dzieci również miały niespodziankę. Pani Anita i pani Magda czekały na dzieci z zabawami, tańcami, konkursami , dyplomami i medalami. Radosci i śmiechu nie było końca.

Opracowała: Magdalena Sowa