Kolędowanie w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom , gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 20 grudnia, gdzie dzieci z grupy I i V wraz z rodzicami spotkały się aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego ,,Kolędowania”. Magii świątecznego popołudnia dodał wystrój sali widowiskowej oraz pięknie udekorowane stoły. Na początku spotkania wszystkich przybyłych powitała pani dyrektor Renata Klimowicz i zaprosiła do kolędowania. Dzieci z grupy V i I razem z rodzicami zaśpiewały kolędy: ,,Dzisiaj w Betlejem”, ,,Gdy śliczna Panna”, ,, Przybieżeli do Betlejem”. ,,Misie” z rodzicami pod kierunkiem pani Grażyny Redźko zaśpiewały ,, Zaprowadź mnie” oraz ,,Jezus Malusieńki”. Następnie ,, Smerfy” z rodzicami pod kierunkiem pani Beaty Arczyńskiej zaśpiewały ,, Boży cud” oraz ,, Przychodzimy do stajenki”. Po radosnym kolędowaniu czas przyszedł na słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznych ciast i ciasteczek. Na zakończenie tak mile spędzonego czasu przyszła pora na świąteczne życzenia, które w imieniu wszystkich złożyła pani dyrektor. Pochwaliła wszystkich za piękne śpiewanie i stworzenie wyjątkowej atmosfery.

Opracowała: Grażyna Redźko

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”352″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”140″ thumbnail_height=”95″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]