Zajęcia otwarte Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne w Smerfach

W dniu 23.10.br w grupie Smerfów odbyło się zajęcie grupowe z rodzicami Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne.
Zasadniczym celem tych zajęć ruchowych jest zachęcanie uczestników zajęć do nawiązania pozytywnych i znaczących kontaktów z innymi osobami, opartych na wzajemnym poznaniu i zrozumieniu potrzeb partnera oraz na wzajemnym zaufaniu. Miło mi zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy spotkania wyrażali pozytywne oceny i wrażenia ze wspólnych zabaw. Dziękuję wszystkim uczestnikom za obecność i z góry zapraszam na kolejne tego typu zajęcia.

Opracowała: Beata Arczyńska

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”332″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”140″ thumbnail_height=”95″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]