Zebranie z rodzicami

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dnia 5 września 2017 r. (wtorek) o godzinie 16.15 na naszej sali widowiskowej odbyło się zebranie informacyjne dla wszystkich rodziców i opiekunów. Po przywitaniu gości pani dyrektor Renata Klimowicz przedstawiła swoją kadrę pedagogiczną oraz poinformowała o najważniejszych sprawach organizacyjnych na rok szkolny 2017/2018. Po zebraniu ogólnym pani dyrektor zaprosiła na spotkania grupowe z nauczycielami w poszczególnych salach.

Opracowała: Grażyna Redźko

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”309″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”140″ thumbnail_height=”95″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]