Pierwszy dzień w przedszkolu

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pierwszy dzień w przedszkolu to jeden z najważniejszych dni w tym roku. Na twarzach dzieci widać było niepewność, zdziwienie, jednak w większości – radość i zadowolenie, że nareszcie będzie można ciekawie i wesoło spędzać czas w gronie przyjaciół i kolegów.Pani dyrektor Renata Klimowicz i pani Agatka z radością powitały wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli przedszkola. Dla najmłodszych dzieci- Misiów, moment rozstania okazał się wielką próbą odwagi i samodzielności. Część z nich bez trudu zaaklimatyzowała się w nowym miejscu, chętnie włączyła się do wspólnych zabaw i „weszła” w rytm przedszkolnych zajęć. Dla niektórych jednak adaptacja przebiegała nieco dłużej – okupiona była tęsknotą i łzami. Życzymy dzieciom dalszej odwagi, mnóstwa uśmiechów i radości czerpanych z każdego dnia pobytu w przedszkolu!

Opracowała : Grażyna Redźko

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”308″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”140″ thumbnail_height=”95″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]