VI Słoneczny Turniej Tańca Sportowego

26. maja 2012 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Dziwnowie odbył się VI Słoneczny Turniej Tańca Sportowego Grand Prix Polski Junior II. Przez cały dzień pary walczyły o wysokie noty sędziów.
Galę finałową poprowadziła Iwona Pavlović – jurorka programu „Taniec z Gwiazdami”. W trakcie gali wystąpiły nasze przedszkolaki, które otrzymały gromkie brawa od wspaniałej publiczności. Także owacje na stojąco otrzymały pary: prowadząca Iwona Pavlović z Przewodniczącym Rady Miejskiej Piotrem Sokołem oraz Dyrektorka Przedszkola Publicznego „Promyk Słońca” w Dziwnowie pani Renata Klimowicz z organizatorem Tomaszem Konurym. Na pewno w następnym roku nasze dzieci będą uczestniczyć z wielką przyjemnością w VII Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego.
Do zobaczenia za rok.

[nggallery id=7]

Opracowała: Grażyna Redźko

Dodaj komentarz