Wyjście do biblioteki Tygrysków

Dnia 14 lutego Tygryski postanowiły odwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną w Dziwnowie. Po wejściu do czytelni dzieci zaniemówiły – na podłodze było mnóstwo „śniegu” czyli pociętych kawałeczków papieru oraz PRAWDZIWY sprzęt sportowy.
Sanki, narty, łyżwy przyciągnęły uwagę dzieci, jednak miłość do książek zwyciężyła – Pani Iwonka przeczytała zimowe bajki oraz sprawdziła, czy starszaki posiadają wiedzę nt. zimy i opiekowania się zwierzętami zimą. Dzieci stanęły na wysokości zadania – wiedziały bardzo dużo, pochwaliły się również tym, że same wraz z Paniami dokarmiają ptaki przy przedszkolu. Na zakończenie Pani Iwonka zaproponowała wykonanie walentynkowych serduszek przy pomocy słomek i kolorowych farb plakatowych. Było bardzo miło i wesoło, ale nie można było wyjść z biblioteki bez pamiątkowego zdjęcia z paniami – p. Dyrektor Alinką, p. Magdą oraz p. Bożenką. Wychodząc Tygryski obiecały, ze niedługo wrócą z kolejna wizyta. Do zobaczenia!

Opracowała: Magdalena Sowa

Dodaj komentarz