Pierwszy dzień w przedszkolu w 2021-2022 roku szkolnym

1. września rozpoczął się nowy rok szkolny. Przez pandemię koronawirusa powitano go w reżimie sanitarnym. Wszystkie dzieci pożegnały już wakacje i nadszedł czas na wspólną zabawę w przedszkolu. Przedszkolaki wyruszyły do swoich grup, gdzie spotkały zarówno swoich dobrze znanych kolegów, jak i całkiem nowych, którzy w naszym przedszkolu stawiają dopiero pierwsze kroki. Dzieci z najmłodszej grupy przezwyciężają pierwsze rozłąki z rodzicami. Trochę żal rozstawać się z mamą, jednak koledzy i całe mnóstwo zabawek pomagają wejść do sali. Nauczycielki bardzo starają się pomóc dzieciom zaadaptować w nowym środowisku. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci, z dnia na dzień będą stawały się prawdziwymi, roześmianymi przedszkolakami. Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu. Aby ten nadchodzący rok był okazją do zdobywania nowych doświadczeń i pierwszych kontaktów rówieśniczych. Rodzicom życzymy dużo cierpliwości, satysfakcji i zadowolenia z dokonań swoich dzieci. Zapraszamy również do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.