Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020-2021 w grupie ,, Tygryski”

Polonezem ,, Tygryski” powitały wszystkich zgromadzonych na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021 pod nazwą ,, Pożegnanie przedszkola”.

Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej i została poprowadzona przez nauczycielkę Grażynę Redźko. Po powitaniu gości, głos zabrała dyrektor przedszkola Renata Klimowicz, która podziękowała wszystkim dzieciom, rodzicom, pracownikom i przyjaciołom przedszkola za całoroczną pracę. Rodzicom i bliskim naszych wychowanków wspierających działania edukacyjne realizowane w przedszkolu wręczono upominki w postaci aniołów. Otrzymali je :Justyna Hołdyńska, Bożena Szudarek i Weronika i Jakub Koziccy. Ważnym punktem uroczystości był akt ślubowania absolwentów przedszkola, którzy przyrzekali głosić dobre imię przedszkola, dobrze zachowywać się w szkole, jak najlepiej uczyć się, kochać naszą ojczyznę i służyć jej wiernie nauką i pracą.                                                                                 

Dopełnieniem uroczystości był program artystyczny, w którym dzieci zaprezentowały  piosenki z układem ruchowym ,, Żegnamy się z przedszkolem’’, ,, Przedszkola czas już minął’’, powiedziały wiersze ,, Pożegnanie personelu’’, ,,Pożegnanie’’, zatańczyły taniec ,,Contry Dance’’ oraz zaśpiewały piosenkę w języku angielskim,, Baby shark’’. Następnie ,,Tygryski’’ z rąk pani dyrektor przedszkola otrzymały dyplomy i książki. Na zakończenie uroczystości dzieci po raz ostatni w roku szkolnym 2020/2021 zaprezentowały się na przedszkolnej scenie w piosence pt. „Wakacje’’. Oficjalnego zakończenia uroczystości dokonała dyrektor Renata Klimowicz życząc wszystkim radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.