Dzień Dziecka w Duszkach

Dzień Dziecka w roku 2021 już za nami. Duszki bawiły się przez cały dzień. Najpierw pani Magda zaproponowała dzieciom podchody i szukanie skarbu.

Ileż było radości podczas szukania wskazówek i zadań do wykonania, bo dotrzeć do nagrody jaką był Certyfikat Poszukiwacza Skarbów. Później przyszedł czas na poczęstunek – pani Natalka Malinowska przywiozła nam wyśmienite lody a samodzielne dekorowanie własnych lodów to już zadanie nie lada. I nastał czas na brudne zadania. Pani Magda i pani Inez przygotowały na dywanie wieeeelką plandekę, kolorowe farby  i szary papier. Mimo tego, że z malowideł na papierze nic nie wyszło, zabawa była rewelacyjna. Wszystko brudne, ale dziecko brudne to dziecko szczęśliwe .  I pierwszy raz dzieci były w przedszkolu pod prysznicem ;).  Po obiedzie czas na podwórko a tam czekały na dzieci panie: Sylwia Żarnowska i Agnieszka Grymek, które malowały dziecięce twarze a dzieci mogły puszczać bańki (od pani Natalii) i rysować kredą . To był fantastyczny, chociaż trudny dzień 😉 .

Opracowała: Magdalena Sowa