Duszki na wycieczce do Parku Dinozaurów we Wrzosowie

20 września ,, Duszki” wraz z paniami Grażyną Redźko, panią Elżbieta Pankowską oraz rodzicami: panią Justyna Hołdyńską, panią Magdaleną Niedworok oraz panem Markiem Waniewskim wybrali się na wycieczkę do Parku Dinozaurów we Wrzosowie. Swój spacer z przewodnikiem zaczęli od oglądania rekonstrukcji dinozaurów występujących w czasach prehistorycznych w naturalnych wielkościach. Później ścieżka edukacyjna doprowadziła wszystkich do safari, gdzie dzieci oglądały i karmiły zwierzęta. Duszki zobaczyły rzadkie gatunki zwierząt, jak choćby pochodzącego z Australii białego kangura Walabia Bennetta,  także daniele, alpaki, lamy, strusie Emu, owce, kozy kameruńskie, muflony, świnki wietnamskie, oraz wiele innych zwierząt i ptaków. Po krótkiej przerwie na posiłek, przyszedł czas na wspaniałą zabawę w parku rozrywki. Sporo radości i uśmiechu wywołała zabawa na dmuchanych zamkach i trampolinach. Odważne i nieustraszone przedszkolaki poradziły sobie nawet w parku linowym. Po aktywnie spędzonym czasie przyszła pora na przejażdżkę w wagonikach kolejki ,,Pirat” . Dzieci spędziły czas w rewelacyjnym i edukacyjnym miejscu pełnym atrakcji i rozrywek, stworzonym specjalnie dla nich. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i pomogli nam przeżyć tę niesamowita przygodę.
Opracowała: Grażyna Redźko