Pasowanie na Przedszkolaka

„Jest w naszym przedszkolu zwyczaj taki,
że pani Dyrektor dzieci zwołuje i na przedszkolaka je pasuje”

22 listopada 2018 r. Misie zaprosiły swoich rodziców na „Pasowanie na Przedszkolaka”. To pierwsza ważna i wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach, elegancko ubrane i bardzo przejęte zaśpiewały piosenki z inscenizacją ruchową, które zostały nagrodzone przez rodziców brawami. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, a pani dyrektor Renata Klimowicz za pomocą „słoneczka” dokonała uroczystego pasowania. Każdy przedszkolak otrzymał Akt Pasowania oraz prezent niespodziankę, ufundowany przez rodziców. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

.