Bal karnawałowy

Dnia 31 stycznia o godzinie 10,00 wszystkie dzieci baśniowo przebrane wkroczyły na salę widowiskową naszego przedszkola na Bal Karnawałowy. Pani dyrektor Renata Klimowicz wraz z prowadzącym klaunem Felkiem otworzyli bal i zaprosili wszystkich do wesołej, radosnej zabawy.
Wszyscy pracownicy wraz z dziećmi bawili się w skocznych karnawałowych rytmach. Rodzice, jeśli nie tańczyli ze swymi pociechami, z uśmiechem na ustach i radością w sercu fotografowali swoje dzieci chwytając w kadr radość i dobrą zabawę. W zabawie przewidziano wiele atrakcji: zabawy z klaunem, pokaz baniek mydlanych, tańce w kolorowych serpentynach, zabawne karnawałowe tańce. Salę widowiskową udekorowała Rada Rodziców naszego przedszkola pod czujnym okiem pani Jolanty Ratajskiej oraz dużego wsparcia p. Aldony Eloukli i p. Wandy Zalewskiej. Bardzo dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

[nggallery id=3]

Opracowała: Grażyna Redźko

Dodaj komentarz