Zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne w Tygrysach

SAMSUNG CAMERA PICTURES

16 lutego na wspólną zabawę z dziećmi przyszli rodzice. Tego dnia odbyły się kolejne zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne. Głównymi celami spotkania było zacieśnianie kontaktów interpersonalnych z grupą i rodzicami oraz wykorzystywanie w zabawach i ćwiczeniach niekonwencjonalnych przyborów (koca). Mimo dużej absencji dzieci do każdego z obecnych przyszli rodzice i zabawa była wyśmienita. Dzieci szczęśliwe, rodzice szczęśliwi i panie również. Czas umknął szybko, bo wszyscy bawili się „na całego”. Mam nadzieję, że niektóre z tych zabaw przeniesione będą do domów, by sprawiały w domach wiele radości tym małym i tym dużym. Dziękuję obecnym za przybycie.

Opracowała: Magdalena Sowa