Zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne w Tygrysach

SAMSUNG CAMERA PICTURES

16 lutego na wspólną zabawę z dziećmi przyszli rodzice. Tego dnia odbyły się kolejne zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne. Głównymi celami spotkania było zacieśnianie kontaktów interpersonalnych z grupą i rodzicami oraz wykorzystywanie w zabawach i ćwiczeniach niekonwencjonalnych przyborów (koca). Mimo dużej absencji dzieci do każdego z obecnych przyszli rodzice i zabawa była wyśmienita. Dzieci szczęśliwe, rodzice szczęśliwi i panie również. Czas umknął szybko, bo wszyscy bawili się „na całego”. Mam nadzieję, że niektóre z tych zabaw przeniesione będą do domów, by sprawiały w domach wiele radości tym małym i tym dużym. Dziękuję obecnym za przybycie.

Opracowała: Magdalena Sowa

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”365″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”140″ thumbnail_height=”95″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]