Misie w bibliotece

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dnia 15 lutego Misie wybrały się na kolejne zajęcia biblioteczne. Tematem spotkania była zima i towarzyszące jej zabawy takie jak: jazda na sankach, łyżwach, bitwa na śnieżki oraz najbardziej lubiane przez dzieci, lepienie bałwana. W zawiązku z tematem pani Iwona Bzdyra przedstawiła dzieciom kilka utworów literackich. Po wysłuchaniu wierszyków dzieci uczestniczyły w zabawie ruchowej „Rzucamy się kulkami śniegowymi”, relaksowały się na dywanie przy utworze Vivaldiego ,, Zima’’, nauczyły się ilustrować ruchem wierszyk pt. ,, Mróz, mróz, mróz’’ oraz układały puzzle ze zwierzętami polarnymi. Największa radość sprawiło Misiom przechodzenie przez bardzo długi kolorowy tunel. Dzieci były bardzo aktywne i zainteresowane tematyką zajęć. Na pewno wrócimy tu niebawem.

Opracowała: Grażyna Redźko

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”358″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”140″ thumbnail_height=”95″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]